Kurumsal > Ekibimiz

Dt. Murat Çolpan / Yönetim Kurulu Başkanı

1977 Ankara doğumlu olan Dr. Murat Çolpan, ilk ve orta öğretimini Tekirdağ’da tamamladı. 1995 Yılında Tekirdağ Anadolu Lisesinden mezun olduğu yıl İstanbul Üniversitesi (Çapa) Diş Hekimliği Fakültesine girdi.

5 yıllık eğitiminin ardından İzmir Menemen’de Diş Tabip Teğmen olarak askerlik hizmetini tamamlamasının ardından, 06 Kasım 2002’de ilk muayenehanesini, 2006 yılında kızının adını taşıyan ilk polikliniğini ve 2010 yılında günün Türkiye’sinin en büyük ağız ve diş sağlığı merkezini kurmuş olup; başta Trakya, İstanbul ve Avrupa geneli olmak üzere, geniş bir coğrafyada on binlerce hastaya modern diş hekimliği hizmetleri sunmuştur.

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 5 unit ve çene cerrahisi, ortodonti, periodontoloji, pedodonti, genel anestezi gibi uzmanlık branşları ile yıllarca hastalarına hizmet vermiştir.

Halen Çorlu/Tekirdağ adresinde faaliyetine devam etmektedir.

2015 yılı itibariyle Bodrum’a, denize ve yelkene sevdalanmış; Halikarnas Balıkçısı’nın ve Sadun Boro’nun seslenişlerine kulak vermiş; sağlık, huzur ve deniz dolu bir yaşamı tercih ederek, 2020 yılında bu topraklara yerleşmiştir.

Ekim 2020 itibariyle, yılların tecrübe ve birikimini , Bodrum ve Bodrumlularla paylaşabilmek amacıyla Yalıkavak Marina karşısında, bu coğrafyanın hak ettiği özel diş kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

KONGRE ve SERTİFİKALAR :
- LUMINEERS SMILE CERTIFICATION 2013
- PROFESYONEL DİŞ BEYAZLATMA KATILIM SERTİFİKASI
- EC-CERTİFİCATE (DENTAL IMPLANTS,MAXİLLO FACİAL IMPLANTS,ABUTMENTS AND PROSTHETİC DEVİCES,INTRUMENTS FOR SURGERY AND PROSTHETİCS,BONE RECONSTRUCTİON MATERİAL AND FİXATİON DEVİCES
- CERTİFİCA ADVANCED BOTULİNUM TOXİN A (BOTOX).2013
- 17.EGE BÖLGESİ DİŞHEKİMLERİ ODALARI ULUSLARARASI BİLİMSEL KONGRE VE SERGİSİ
- TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ TURKISH DENTAL ASSOCIATION 11.ULUSLARARASI 11th İNTERNATIONAL DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ. 2004
- PORSELEN LAMİNA VENEERLER- DİGİTAL VE ANALOG İŞ AKIŞI 4-5 HAZİRAN 2021


Bilgi ve randevu talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz